Aktualności

24 czerwca 2016 13:36 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

„ My dziś z piosenką pożegnamy Was”

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016 rozpoczęła się uroczystą Mszą Św. W Kościele Parafialnym w Okocimiu. Następnie uczniowie przeszli do budynku szkolnego, gdzie w trakcie akademii nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły nowowybranemu Samorządowi Uczniowskiemu. Po ośpiewaniu hymnu p. Dyrektor – B. Sala podziękowała p. Małgorzacie Poniewierskiej- Ojczyk za pełnienie funkcji przewodniczącej Rady Rodziców przez dziewięć lat, uczciwie, rzetelnie, z oddaniem i sercem.

W dalszej części uroczystości wystąpili uczniowie klasy VI żegnając i dziękując wszystkim za lata spędzone w murach szkoły podstawowej. Nastepnie, podobnie jak w latach poprzednich również w tym roku, klasę VI pożegnała klasa V prezentując montaż słowno- muzyczny i taniec- niespodziankę.

Po krótkim przemówieniu p. Dyrektor wraz z nauczycielami i przedstawicielami Rady Rodziców wręczyła nagrody wyróżniającym się uczniom. Na zakończenie uroczystości uczniowie udali się do klas, aby spotkać się z wychowawcami i odebrać świadectwa.

 

   

     

               

  

 

 

                               

                                

Przeczytano: 984 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Dla rodziców