Aktualności

24 czerwca 2017 00:13 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 roku  odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego  2016/2017.  Wzięli w niej udział uczniowie klas 0 – VI , rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły.  
Pani dyrektor przekazała podziękowania i gratulacjie najlepszym uczniom. Uczniowie klas  starszych, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce otrzymali nagrody książkowe. Również uczniowie klas  I - III   zostali docenieni za swoją  pracę i wysiłek. Na akademii  wręczano uczniom dyplomy i nagrody  za  wyniki w konkursach i udział w  różnych akcjach.

Wyłoniono Sportowca Roku, został nim w tym roku w kategorii chłopców -  Kacper Ciuruś i w kategorii dziewcząt - Julia Roman. 

 

Pani dyrektor, grono pedagogiczne, Rada Rodziców oraz uczniowie pożegnali  równiez ciepłymi słowami panią Danutę Kubik - księgową, która po szestanstu latach pracy w naszej szkole odeszła na emeryturę.

 

Uczniowie klasy 3b w montażu słowno-muzycznym,przypomnieli kolegom o zasadach bezpieczeństwa w czasie trwania wakacji.


Następnie uczniowie udali  się  do swoich klas na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Z rąk wychowawców otrzymali świadectwa i rozpoczeli upragnione wakacje.

 

Życzymy wszystkim udanego wypoczynku.

Do zobaczenia 1 września.

 

  

Przeczytano: 714 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Dla rodziców