Aktualności

28 stycznia 2018 21:04 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

Babcia… Dziadek… To słowa, które wywołują uśmiech na twarzy,  sprawiają, że na sercu robi się cieplej, przywołują najwspanialsze wspomnienia.

 Zgodnie z coroczną tradycją w naszej szkole odbyła się uroczystość, na której świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. W piątkowe przedpołudnie - 26 stycznia cała sala zapełniła się najukochańszymi gośćmi, których powitała pani Dyrektor i złożyła  życzenia wszystkim babciom i dziadkom..

Nasi drodzy goście oglądali występy swoich ukochanych wnucząt, częstując się pysznym ciastem przygotowanym przez Radę Rodziców. Uczniowie klas 0 –III wraz z wychowawczyniami  p. A .Ciura, p. H. Adamczyk, p. T. Sadłoń, p. B. Żurek przygotowali bogaty i różnorodny artystycznie program. Klasy kolejno prezentowały się, wywołując na twarzach babć i dziadków radość oraz łzy wzruszenia.  Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasy I recytowali wzruszające wiersze oraz piosenki mówiące o miłości do dziadków. Starali się wyśpiewać i przekazać słowa ogromnej miłości i wdzięczności jaką mają dla swoich babć i dziadków. Uczniowie z klasy II przedstawili inscenizację pt.„Bajka o Babci”. Czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Klasa III w przepięknych strojach zaprezentowała bajkę pt.„Kopciuszek” . Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Imprezę zakończyły różne układy taneczne w wykonaniu uczniów uczęszczających na zajęcia taneczne  - w choreografii pani B. Frankowicz. Goście podziwiali występy dzieci ze wzruszeniem, nagradzając artystów gromkimi brawami. Uczniowie wręczyli własnoręcznie wykonane upominki.

Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy naszym drogim gościom wiele wrażeń i wzruszeń. Dziękujemy za tak liczne przybycie na uroczystość i już zapraszamy za rok.

 

 

 

Przeczytano: 426 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Dla rodziców