AAA
Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Goetza Okocimskiego
w Okocimiu

PRACĄ I PRAWDĄ

Aktualności

06 czerwca 2018 21:34 | Aktualności

VII Konkurs Matematyczno – Ekonomiczny SKO w PSP nr 2 w Brzesku

6 czerwca  2018r. o godz.9.00 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Brzesku odbył się  etap międzyszkolny VII już  konkursu  Matematyczno-Ekonomicznego SKO pod patronatem PKO BP dla Szkół Podstawowych Gminy Brzesko. Konkurs kierowany był do uczniów klas szóstych. Do konkursu w tym roku przystapiło sześć szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały wyłonione w etapie szkolnym uczennice: Karolina Kural, Natalia Kusiak i Gabriela Wełna.

 

 

 W tym roku zmieniono nieco formułę konkursu, uczniowie rywalizowali w dwóch etapach:

 I etap  -  zmierzyły się w nim  ze sobą  szkolne zespoły 3-osobowe, uczniowie otrzymali do rozwiązania w grupach otwarte zadania tekstowe oraz  odpowiadali  na wylosowane przez siebie pytania związane  z tematyką ekonomiczną .

Nasza drużyna w tym etapie wywalczyła II miejsce !!!  Gratulujemy!!!


 II etap  - w tym etapie oceniane były prace plastyczne dostarczone przez każdy  zespół  pt: "Projekt znaczka pocztowego z logo  SKO". Praca wykonana przez naszą reprezentację została doceniona i zajeła I miejsce.

Każdy z uczestników został nagrodzony drobnym upominkiem, a laureaci otrzymali nagrody dla szkoły ufundowane przez Bank PKO BP.

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM


Przeczytano: 259 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Dla rodziców