Aktualności

11 czerwca 2019 18:01 | Aktualności

3 miejsce w XVIII edycji konkursu "Brzesko-czysta gmina"

  11 czerwca zakończyła się XVIII edycja międzyszkolnego programu konkursowego "Brzesko -czysta gmina" oraz podsumowanie XV edycji konkursu "Zbiórka zużytych baterii". W tym roku uczniowie naszej szkoły przy współpracy z rodzicami oraz pod nadzorem koordynatora działań nauczyciela p.Barbary Ćwioro zebrali:

1369 kg makulatury

310 kg plastikowych nakrętek

9 kg puszek aluminiowych

140 kg bateri

15 sztuk tel.komórkowych

Oprócz selektywnej zbiórki odpadów uczniowie wykonywali prace plastyczne i tematyce ekologicznej,uczestniczyli w licznych pogadankach na l.przyrody i l.wychowawczych,wzięli udział w akcji "Sprzątanie świata" oraz przygotowali akademie-przedstawienie ekologiczne pt."Jak rozweselic Ziemię?" i ekologiczne filmiki.

Nasza szkoła w konkursie zajęła III miejsce, za co otrzymała przenośny głośnik elektroniczny,książki oraz dyplomy. Za konkurs "Zbiórka zużytych baterii"otrzymaliśmy bon upominkowy ufundowany przez firmę AGRO-FILM.Organizatorem całego  konkursu ekologocznego był Urząd Miejski w Brzesku.

Dziękujemy wszystkim uczniom ich rodzicom i nauczycielom za bardzo duże zaangażowanie i zapraszamy już dziś WSZYSTKICH do kolejnej edycji w przyszłym roku szkolnym!😊😊

Przeczytano: 335 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Dla rodziców