Aktualności

25 marca 2020 04:00 | Aktualności

Organizacja nauki zdalnej

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie.

Szkoły, aż do świąt, nadal będą zamknięte.

W związku z tym prowadzić będziemy nadal zdalne nauczanie.

Wprowadzenie nauki zdalnej, nie realizowanej dotychczas w prawie wszystkich szkołach, jest sprawą nie tylko nową, ale i trudną, wymagającą nauczenia się pewnych technik, tworzenia baz danych, organizacji nauki zdalnej. 

Na stronie szkoły znajduje się (lewa część)) zakładka Nauczanie zdalne,  a w niej podstrony dla każdej klasy.  Na stronie danej klasy znajdują się kolejne podstrony przedmiotów, których uczniowie tej klasy się uczą. Tam nauczyciele przedmiotów będą zamieszczać tematy zajęć w poszczególne dni tygodnia wraz ze wskazówkami do pracy samodzielnej. Zamieszczone notatki do zajęć można wydrukowywać i gromadzić w zeszytach przedmiotowych.

Lekcje odbywają się zgodnie z podziałem godzin, który znajduje się (lewa część)) zakładka Podział godzin pracy zdalnej.

 

Będziemy komunikować się za pomocą programu Microsoft Teams, gdzie nauczyciele utworzyli zespoły do poszczególnych przedmiotów. Lekcje odbywają się zgodnie z podziałem godzin a zaznaczone on-line.

W razie pytań i watpliwości macie możliwość kontaktów z nauczycielami za pośrednictwem poczty mailowej. 

W niedługim czasie zapoznamy Was z zasadami oceniania.

 

Pracujcie systematycznie i nie zrażajcie się ewentualnymi niepowodzeniami. Postaramy się, by nie przeciażać Was, uczniowie, zadaniami, a rodziców nie obciążać nadmiarem dodatkowej pracy.

 

Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa i ich przestrzegajcie.

 

Pozdrawiamy Was serdecznie. 

 

Przeczytano: 434 razy. Wydrukuj|Do góry

Dla rodziców