Aktualności

06 listopada 2020 19:52 | Aktualności

Organizacja pracy klas I-III w dniach 9-29 listopada 2020 r.

Drodzy rodzice,

od poniedziałku, 9 listopada 2020 r., klasy I-III przechodzą na nauczanie zdalne. Lekcje będą się odbywać zgodnie z planem lekcji, a o ich długości zdecyduje nauczyciel, uwzględniając zdolności psychofizyczne uczniów.

Zgodnie z zaleceniami nie wszystkie zajęcia będą w formie online, na ich części uczniowie będą pracować samodzielnie, wykonując polecenia przesłane przez nauczyciela. Będzie także forma łączona – część lekcji online, a część pracy własnej.

W klasie I, w czasie zajęć łączonych z oddziałem „0” (edukacja muzyczna, plastyczna, techniczna, wychowanie fizyczne), ze względu na obecność nauczyciela na lekcjach w szkole, uczniowie otrzymają materiały do samodzielnej realizacji.

Zwracam się z prośbą, by w pracach domowych nie wyręczać dzieci. Jeśli zauważą Państwo przeciążenie uczniów nauką, należy o tym fakcie poinformować wychowawcę lub panią pedagog Gabrielę Waliczek, która jest koordynatorem do spraw edukacji zdalnej w naszej szkole.

Do oficjalnej komunikacji używamy aplikacji Teams i dziennika elektronicznego. Można również wykorzystywać wcześniej wypracowane kanały komunikacyjne.

W razie problemów z logowaniem proszę o telefon do szkoły 146860930 (poniedziałek-piątek, godz. 7.00-15.00) lub informację drogą mailową przez dziennik elektroniczny.

Liczę na współpracę z Państwa strony!

 

Dyrektor

Publicznej Szkoły Podstawowej w Okocimiu

Marek Serwin

Przeczytano: 85 razy. Wydrukuj|Do góry